45% Complete
REZERVASYON
×

Eğlenceler

Profesyonel gurupların hazırladığı gösteriler ile farklı bir coşkular da Trendy Palm Beach sahnelerinde beğenilerinize sunuluyor. Trendy Palm Beach'te geçireceğiniz tatil süresince dost canlısı profesyonel animasyon ekibimizin hazırladığı spor, eğlence ve müzik faaliyetlerinde tatilin tadına tat katabilirsiniz. Animatörlerimiz gecenin ilerleyen saatlerinde sizleri otel diskomuza davet ediyor.

Havuz Animasyonları
Tavla
Akşam Animasyonları
İskambil
Canlı Müzik
Okey
Dart

Çocuk Dünyası

4-12 yaş küçük misafirlerimiz çocuk animatörlerinin hazırladıkları oyun ve yarışmalar ile eğlencenin ve farklı arkadaşlar edinmenin mutluluğunu yaşıyorlar.

Trendy Palm Beach çocuk kulübünde eğitimli çocuk animatörlerinin düzenlediği aktivitelerle çocuklarınız hem eğlenecek hem de kişisel becerilerini geliştirecekler. Tesisimizde çocuklarınızın unutulmaz bir tatil yaşamaları ve sizlerin rahatlığı için diğer detaylar unutulmadı. Bahçemizdeki oyun alanında günün her saati diledikleri gibi eğlenecek, çocuk animatörlerinin düzenlediği havuz oyunlarında ve su kaydıraklarında coşkulu saatler geçirecekler. Çocuklar için akşam eğlencesini de unutmayan çocuk animatörlerimiz her akşam gösteri programı öncesi mini disko ile farklı bir heyecan sunuyor.

Spor

Trendy Palm Beach’in spor ve fitness olanaklarıyla tatilde spor yapmanın kusursuz zevkine varacaksınız. Trendy Palm Beach’in spor ve fitness olanaklarıyla tatilde spor yapmanın kusursuz zevkine varacaksınız. Tesis, masa tenisi, plaj voleybolu, su topu, boccia, dart gibi spor aktivitelerinin yanı sıra su sporları ekibi (otel işletmesi değildir) sizlere tatilde zengin spor imkanları sunuyor.

Fitness Salonu
Aerobik
Tenis Kortu
Su Topu
Masa Tenisi
Plaj Voleybolu
Su Jimnastiği
Boccia
Su Sporları (Otel İşletmesi Değildir)

Toplantı & Seminer