45% Complete
REZERVASYON
×

Eğlenceler

Trendy Verbena Beach Oteli eğlence programını soft tarzda yürütmektedir. Buna karşılık profesyonel grupların hazırladığı gösteriler ile farklı bir coşku ve heyecanla Trendy Verbena Beach sahnelerinde beğenilerinize sunuluyor. Trendy Verbena Beach'te geçireceğiniz tatil süresince dost canlısı profesyonel animasyon ekibimizin hazırladığı spor, eğlence ve müzik faaliyetlerinde tatilin tadına tat katabilirsiniz. Bowling ve jetonlu oyun makineleri ise günün diğer saatlerinde ailece hoşça vakit geçirmenizi sağlıyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde animatörlerimiz sizleri diskoya davet ediyor.

Havuz Animasyonları
Yoga - Su Jimnastiği
Bowling
Video Oyunları
İskambil
Plaj Voleybolu
Canlı Müzik
Bilardo
Air Hockey
Okey
Boccia
Disco
Masa Tenisi
İnternet
Oyun Dünyası
Dart
Tavla
Anfi Tiyatro Animasyonları
Su Sporları (Otel İşletmesi Değildir)

Çocuk Dünyası

4-12 yaş küçük misafirlerimiz çocuk animatörlerinin hazırladıkları oyun ve yarışmalar ile eğlencenin ve farklı arkadaşlar edinmenin mutluluğunu yaşıyorlar.

Trendy Verbena Beach’te çocuk kulübünde eğitimli çocuk animatörlerinin düzenlediği aktivitelerle çocuklarınız hem eğlenecek hem de kişisel becerilerini geliştirecekler. Tesisimizde çocuklarınızın unutulmaz bir tatil yaşamaları ve sizlerin rahatlığı için diğer detaylar unutulmadı. Havuz başında ve plajda iki ayrı oyun alanında günün her saati diledikleri gibi eğlenecek, çocuk animatörlerinin düzenlediği havuz oyunlarında ve su kaydıraklarında coşkulu saatler geçirecekler. Çocuklar için akşam eğlencesini de unutmayan çocuk animatörlerimiz her akşam gösteri programı öncesi mini disko ile farklı bir heyecan sunuyor.

Spor

Trendy Verbena Beach’in spor ve fitness olanaklarıyla tatilde spor yapmanın kusursuz zevkine varacaksınız. Tenis kortları, masa tenisi, plaj voleybolu, su topu, boccia, dart, gibi spor aktivitelerinin yanı sıra su sporları ekibi (otel işletmesi değildir) sizlere tatilde zengin spor imkanları sunuyor. Animasyon ekibinin sizler için hazırlamış olduğu su jimnastiği ve sabah jimnastiği, aerobik, Nordic Walking, pilates, yoga, zumba programları ve modern ekipmanlarıyla fitness salonumuz tatilde de sağlıklı yaşamı hayatınızdan eksiltmiyor. Dilerseniz açık alanlarda dilerseniz kapalı alanlarda spor yapma fırsatlarıyla tatilden fazlasını Trendy Verbena Beach farkıyla yaşayacaksınız.

Fitness Salonu
Aerobik
Tenis Kortları
Plaj Voleybolu
Masa Tenisi
Su Topu
Su Jimnastiği
Boccia
Su Sporları (Otel İşletmesi Değildir)

Toplantı & Seminer

Trendy Verbena Beach tatil olanaklarına ek olarak düşük kapasiteli, toplantı grupları seminerlere ev sahipliği yapabilecek 364 m2 büyüklüğünde 3 ayrı bölüme ayrılabilen toplantı salonuna sahiptir.