Hayalini kurduğunuz her tür eğlence, gösteri, spor ve aktiviteyle bedeniniz ve ruhunuz harekete geçecek. Dost animasyon ekibinizin keyifli aktivitelerine katılıp bol eğlenceli bir tatil yapmak için her zevke ve her yaş grubuna özel pek çok seçenekten yararlanacaksınız.

Trendy Hotels ’de çocuklar için ayrı bir dünya kuruldu! Siz aktivitelerle günün keyfini çıkartırken, çocuklarınız Mini Club’ın ferah ortamında profesyonel çalışanlar tarafından sunulan özel etkinliklere katılacaklar ve onlar için hazırlanmış özel animasyonlarla eğlenceye doyacaklar.

Ve mutluluğa ilk adımını atacağınız düğün günü… İlk görüşmeden organizasyonun sonuna kadar sizinle aynı heyecan ve mutlulukla, bütün detayları düşünerek hareket ediyoruz. Siz sadece “Evet” demeye karar verin, sevdikleriniz için o günü unutulmaz hale getirelim. Masal gibi bir balayından sonra yıldönümlerinde de görüşelim!

Trendy Hotels ‘de gerçekleştireceğiniz yüksek katılımlı her tür toplantı ve organizasyonlarda profesyonel hizmet olanaklarına sahip olacaksınız. Ayrıca gruplara sunulan aktivitelerle çalışanlarınızda takım ruhunun geliştiğini göreceksiniz.