Sizleri, tüm otel personelimiz ve bizler TRENDY HOTELS'de tekrar ağırlamayı dört gözle bekliyoruz. Doğal olarak her zamanki karşılama hizmetimizi bekliyorsunuz ve bizler sizlere keyifli, huzurlu ve endişesiz bir konaklama sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Bir aile şirketi olarak, sağlığınızın ve personelimizin güvenliğinin her zaman birinci önceliğimiz olduğunu ve bunu sağlamak için gerekli tüm çabayı göstereceğimizi bilmenizi istiyoruz.

Bu nedenle, sizi ve çalışanlarımızı bu özel durumda olabildiğince iyi korumak ve seyahatinizi mümkün olduğunca güvenli hale getirmek için, bu süreç gibi istisnai durumları da dikkate alarak, konusunda uzman kişilere danışarak hijyen ve güvenlik standartlarımızı kapsamlı bir şekilde revize ettik. Bu önlemler ve kuralları, yerel ve uluslararası sağlık otoritelerinin gerekliliklerini takip ederek ve  bunların ötesinde birçok noktada ve her zaman güncel gelişmelerle uyumlu olacak şekilde hazırladık. Ayrıca, personelimiz için kişisel yükümlülükler, yönerge ve rehberler oluşturduk.

Şimdi rezervasyondan check-out'a kadar bu önlemlerin sizin için ne anlama geldiğini açıklamak istiyoruz:
 • Tesisimize girdiğiniz anda girişte bir görevlimiz sizleri bekliyor olacak ve sağlıklı bir şekilde tesisimize girmenizi sağlayacağız.
 • Resepsiyonumuzda bizzat check-in yaparken, oda kartları veya anahtarlar ve kalem veya benzeri nesneler sizin için dezenfekte edilir.
 • Sıra var ise, lütfen lobideki ve diğer ortak alanlardaki sosyal mesafe işaretlerini dikkate alınız.
 • Asansörlerimiz aynı anda en fazla iki kişi tarafından kullanılmalıdır.
 • Sürekli Temizlik ve Dezenfeksiyon: Binalarımızdaki trabzanlar, aydınlatma düğmeleri, asansör düğmeleri gibi genel kullanıma açık alanlardaki el ile temas edebilen tüm yüzeylerin ve genel alan WC lerin saatlik temizleme ve dezenfeksiyon döngüsü sayısını artırdık.
 • Resepsiyonda ve ortak alanlarda kullanımınız için çok sayıda dezenfektan üniteleri göreceksiniz. Talep üzerine resepsiyon personelimiz size girişte tek kullanımlık maske sağlayabilir.
 • Tabiki her misafir check out işleminden sonra odada bulunan tüm tv kumandası, klima kumandası, su ısıtıcıları, fön makinesi, aydınlatma düğmeleri, kapı kolları gibi el ile temas eden tüm yüzeyleri dezenfekte edeceğiz ve odaları havalandıracağız.
 • Konuk odalarında olabildiğince tek kullanımlık malzemeler tercih edeceğiz.
 • Yiyecek ve içeceklerimiz mevcut HACCP ve ISO 22000 Gıda Güvenliği hükümleri ve ilgili ek resmi tavsiyeler doğrultusunda hazırlanır ve sunulur.
 • Elbette otellerimizde ana restoranda yemek, snack alanlarında atıştırmalık ve içecekler ve oda servisi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.
 • Her zaman olduğu gibi tüm öğünlerde yiyeceklerimizin tadını her zamanki yüksek standardında çıkarabilirsiniz. Açık büfe ve alakart servis sunmaya devam edeceğimiz için, misafirlerimiz ve personelimiz arasındaki sosyal mesafeyi mümkün olduğunca koruyacağız. Bu alanlarda bulunan sosyal mesafe işaretlemelerine ve görevli personelimizin yönlendirmelerine uymanız çok önemlidir.
 • Ayrıca bu dönemde TRENDY HOTELS de mümkün olduğunca nakit ödeme kabul edemeyeceğimizi bilmenizi isteriz.
 • Fitness alanlarının her kullanım sonrası temizlik ve dezenfeksiyonunda incelikle yapılacağından kuşkunuz olmasın.
 • Hamam & Spa alanlarımızda da temizlik ve dezenfeksiyonunun incelikle yapılacağından ve sağlıklı ürünler kullanılarak hizmet verileceğinden emin olabilirsiniz.
 • Çocuk oyun alanlarımızın sosyal mesafe kuralları ve daha sıkı hijyen önlemleri ile faaliyete geçirileceğinden ve çocuklarımızın sağlığına ve güvenliğine çok dikkat edeceğimizden emin olabilirsiniz .
 • Havuzlarımızda ve sahilimizde sizin ve personelimizin sağlığı için sosyal mesafe kurallarına uygun olarak hizmet vereceğiz. Şezlongları temizleyip dezenfekte edeceğiz.
 • Tatiliniz süresince güvenliğinizin yanı sıra eğlenmeniz ve keyif almanız bizim için çok önemli, o nedenle gündüz ve akşam aktivitelerimizi güvenli alanlarda ve tüm sosyal mesafe kurallarına uyarak gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Bu alanlarda personellerimizin uyarı ve yönlendirmelerine lütfen uyunuz.

 

Bu önlemler gerektiğinde hazırlıklı olmamızı sağlayacaktır. Bir yandan, personelimiz virüsün en ufak belirtilerini gösterirlerse evde kalmak için sıkı takip altındadır. Öte yandan, misafirlerimizde olası bir enfeksiyonu gösterebilecek belirtileri tanımak üzere eğitilmişlerdir. Personelimiz belirti gösteren misafirleri uygun şekilde izole edecek ve yerel sağlık yetkilileri ile irtibata geçecektir. Bu nedenle, belirtileriniz olduğunu fark ederseniz, personelimizi bilgilendirmede gecikmeyin.

Gerçekten otelde bir hastalık görülürse, söz konusu kişilerin sağlığını ve güvenliğini ve oteldeki diğer tüm insanların güvenliğini korumak için alınacak tüm önlemler acil durum yönergelerimizde tanımlanır ve personel buna göre eğitilir. Otelimizde koruyucu giysi ve tıbbi malzeme gibi gerekli ekipmanlar yeterli miktarda mevcuttur.

Elbette, devam eden durumu her zaman izleyeceğiz ve eylemlerimizi gerekli önlemlere uyarlayacağız. Otellerimizde işletmeye ait güvenlik yönergeleri de kullanılabilir.

Bu beklenmedik olaydan etkilenenlere yürekten üzüntülerimizi iletiyor ve bu salgınla mücadelede dünyanın dört bir yanında çalışan sağlık çalışanları, yerel yetkililer ve hükümetlere sonsuz teşekkür ediyoruz.

Siz konuklarımıza tüm çalışanlarımız adına güveniniz için teşekkür eder, huzurlu bir tatil geçirmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza söz veririz.

Ancak hep birlikte hareket edersek uzun vadede kolay ve kaygısız seyahatin tekrar mümkün olmasını sağlayabiliriz.

 

Saygılarımızla,

TRENDY HOTELS AİLESİ